Koszt wynajmu.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO"). Wprowadza ono szereg zmian, istotnych zwłaszcza dla rynku online. Administratorem Twoich danych osobowych jesteśmy my, jako właściciel serwisu z którego właśnie korzystasz. Nasze pełne dane znajdziesz w polityce prywatności dostępnej na naszej stronie. W przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody, o które prosimy Twoje dane zostaną przekazane do naszych Zaufanych Partnerów. Ich pełną listę możesz zawsze sprawdzić w naszej polityce prywatności.

W celu świadczenia najwyższej jakości usług zarówno my, jak i nasi Zaufani Partnerzy na naszej stronie korzystamy z tzw. plików cookie w celu: lepszego doboru prezentowanych treści, personalizowania reklam a także w celu analizowania ruchu na stronie. Niektóre podmioty trzecie wymagają Twojej zgody na zbieranie danych, aby móc wyświetlać Ci spersonalizowane treści i reklamy. Dzięki takiemu wykorzystaniu technologii cookie jesteśmy w stanie emitować reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji.

 Klikając przycisk „Rozumiem, dziękuję" lub zamykając to okno zgadzasz się na postanowienia zawarte powyżej.

W każdej chwili możesz edytować wyrażone zgody (również całkowicie je wycofać) postępując zgodnie z instrukcją na stronie naszej polityki prywatności.

Chcemy szarość zmienić w radość
 

E-pit

 

 

https://www.e-pity.pl/pity-2021/akcja-e-life-jeden-procent-2022-KRS-0000120009--34039

Facebook

STOWARZYSZENIE

Pomagają nam

pfron.jpg
pomagaj1.jpg

Licznik odwiedzin

556365
DzisiajDzisiaj165
WczorajWczoraj246
Ten TydzieńTen Tydzień906
Ten MiesiącTen Miesiąc2729
RAZEMRAZEM556365
 

 

 

Niemodlińskie Stowarzyszenie Dobroczynne "Nadzieja"od 12 lat prowadzi codzienne zajęcia dla osób niepełnosprawnych intelektualnie, zamieszkujących gminę Niemodlin.
W związku z ogłoszonym stanem epidemii i zakazem prowadzenia zajęć, Stowarzyszenie wystosowało pismo z prośbą o  umorzenie czynszu, za miesiąc kwiecień 2020 roku. Podmiot dotujący naszą działalność to PFRON.    Koszt wynajmu uznany jest  przez PFRON tylko wtedy, kiedy prowadzimy działalność, w innym przypadku takiego kosztu się nie uznaje.

Stowarzyszenie wynajmuje lokal, za zryczałtowaną opłatę 1.012 zł miesięcznie,

Poniżej przedstawiamy odpowiedź ZGKiM, zgodną z zarządzeniem Burmistrza Niemodlina z 28 kwietnia 2020r, wydanym specjalnie na czas epidemii.

 W zarządzeniu ustalono stawkę wynajmu lokali dla organizacji pozarządowych, prowadzących działalność pożytku publicznego na 1 zł/m² - tak jak od kilkunastu lat.

Skoro Gminy nie stać na pomoc, bardzo prosimy mieszkańców Niemodlina i ludzi dobrej woli –  POMÓŻCIE nam zapłacić czynsz.

Potrzebna kwota to 119,86 zł (czynsz najmu ) + 653,25 zł( opłata za ogrzewanie).

Numer rachunku bankowego :87 8890 1079 0009 3536 2006 0001 dopisek „darowizna -czynsz”

 

W komentarzu : Bardzo prosimy - udostępniajcie ten post

           

                                                                                                                                                                                                                                     Małgorzata Nieckarz
                                                                                                                                                                                                                                 Przewodnicząca Zarządu

       

 

 

 
 
 
 
 

Code & Design bking.pl